Správa zo Zeme (trochu feministická úvaha - neukameňujte ma)

Autor: Adriana Markovičová | 6.5.2007 o 12:05 | Karma článku: 8,15 | Prečítané:  2056x

V prílohe Vám zasielam šifrovanú správu o obyvateľoch v poradí tretej obežnice hviezdy TX25UGRO-55, ktorú oni samotní pomenúvajú Zet-E-eM. Predmetom skúmania bola náhodne vybratá vzorka, ktorú sa mi podarilo pozorovať vcelku bez problémov, pretože sa veľmi nehýbala.

Bod I: VONKAJŠÍ VZHĽAD - farba sivoružová, povrch slanej chuti, zápach po cesnaku a tabaku, ochranné ochlpenie po celom povrchu s výnimkou koncových zariadení (význam ochlpenia neznámy). Väčšinu času trávi v obale z prírodného materiálu, tvar má nepravidelný (najstabilnejší je však v kresle a posteli).

Bod II: FYZIKÁLNE A CHEMICKÉ VLASTNOSTI - atómová hmotnosť nestála, prudko sa zvyšuje po spárení so vzorkou opačného pohlavia (ďalej označená ako žena).  Bod varu dosahuje taktiež len v prítomnosti ženy (hlavne jej nebalenej verzie) - vtedy mierne stmavne. Bod mrazu bol pozorovaný v prípade kombinácie vzorky s akýmkoľvek domácim spotrebičom (vysávač, žehlička, práčka, atď.). Mimoriadne vysoká absorpcia vzorky s pivom a slaninou, zloženie vzorky - voda (80%), nerozpustné tuky (15%) a nenasýtený žalúdok (4,99%).

Bod III: POUŽITIE - polčas rozpadu je približne 65 obehnutí hviezdy, v tretine tejto doby produkuje tekutinu nepriehľadnej bielej farby a podozrivého zloženia (najmä po dosiahnutí bodu varu) - v takomto prípade sa dá použiť na produkciu novej vzorky (ďalej označené ako dieťa). Tesne po tomto úkone sledovaný exemplár nevysvetliteľne zmizne z miesta a presunie sa na iné stabilnejšie miesto. Iné použitie zatiaľ nebolo zaznamenané.

Bod IV: RIZIKOVÉ SITUÁCIE - spontánne exploduje pri futbalovom zápase (najmä za nerozhodného stavu a nepremenenej jedenástke), ak sa dostane do stabilizovanej polohy (pozri bod I), je nezničiteľný, toto riziko môže eliminovať len žena, inak treba počkať na polčas rozpadu (pozri bod III).

Bod V: VÝSKYT - hojný v zariadeniach typu štadión, piváreň, WC a kreslo, zriedkavý v materskej škole a pôrodnici.

Bod VI: VYHODNOTENIE - napriek nekvalitnému vyhotoveniu je mimoriadne vyhľadávaným artiklom u opačného pohlavia, vďaka neškodnosti kontakt s inteligentnými formami života možný.

 

Prečo vás vlastne milujeme? Nie je to ôsmy div sveta? To, čo mimozemšťan nezachytil, vieme len my, ženy. Možno by stačilo, keby začul, aké krásne slová nám občas šepnete do uška....

Upozornenie: Toto je len fikcia. Príspevok sa nezakladá na skutočných udalostiach, všetko je vymyslené a podobnosť so skutočnými osobami je čisto náhodná.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?